Podpis online

w chmurze

Niezwykle wygodny w użyciu i wyjątkowo bezpieczny. Podpis online obsługiwany jest za pomocą aplikacji mobilnej w telefonie komórkowym. Dzięki temu sygnowanie dokumentów jest proste niczym płatność BLIK.

W chmurze

Podpis online – na telefonie

Wymagania dla podpisu online

Na czym polega podpis kwalifikowany w chmurze?

rSign, czyli podpis elektroniczny przechowywany w bezpiecznej chmurze online to najnowsze rozwiązanie z dziedziny certyfikatów kwalifikowanych. Zamiast nośnika fizycznego w postaci tokenu wkładanego do portu USB posługujemy się tutaj aplikacją mobilną zainstalowana na telefonie komórkowym. Służy ona za urządzenie do autoryzacji podpisu składanego na komputerze stacjonarnym lub laptopie.

Jak to wygląda w praktyce? W momencie podpisu jesteśmy proszeni o przepisanie tymczasowego kodu PIN z aplikacji mobilnej do odpowiedniego pola w programie zainstalowanym na komputerze. Następnie operacja “wraca” do telefonu, gdzie potwierdzamy ją tajnym kodem. Całość operacji jest niezwykle intuicyjna i bardzo przypomina autoryzowanie przelewów bankowych za pomocą popularnej usługi BLIK. 

 

rSign to najnowsze rozwiązanie

Zalety podpisu online

  • Wygoda – swoją tożsamość potwierdzasz w dowolnym momencie – telefon masz zawsze przy sobie;
  • Bezpieczeństwo – certyfikat jest bezpieczny nawet w przypadku kradzieży bądź zniszczenia telefonu. Posiadając kopię bezpieczeństwa możesz przenieść podpis na inne urządzenie (bez dodatkowych kosztów);
  • Elastyczność – w niespodziewanej sytuacji (np. na wyjeździe) możesz szybko skorzystać z podpisu na dowolnym komputerze.

Jeśli jesteś przedsiębiorcą, który często podróżuje
to podpis online jest dla Ciebie idealnym rozwiązaniem.

Platynowy Punkt Obsługi CenCert

Podpisuj.pl przynależy do grona Platynowych Partnerów Centrum Certyfikacji CenCert. Oznacza to, że świadczy najwyższy poziom obsługi w zakresie wystawiania podpisów elektronicznych. W naszej ofercie znajdziesz pełen zakres usług zaufania (wliczając w to certyfikaty online oraz zaawansowane pieczęcie elektroniczne skierowane do odbiorców instytucjonalnych).

Naszym wyróżnikiem są bardzo krótkie terminy instalacji, niskie koszty wdrożenia w porównaniu do ofert konkurencyjnych oraz szeroka pomoc techniczna, na którą mogą liczyć klienci już po certyfikacji. W sprzedaży bezpiecznych podpisów elektronicznych specjalizujemy się od blisko 15 lat, co czyni z nas jeden z najbardziej doświadczonych podmiotów w tej branży na terenie województwa pomorskiego.

Klientom podczas spotkania zapewniamy wliczone w cenę zwięzłe i zrozumiałe przeszkolenie z podstaw stosowania podpisu elektronicznego. Nie pobieramy z tego tytułu żadnych opłat dodatkowych, zależy nam bowiem by klienci poczuli się w pełni poinformowani i umieli korzystać z zakupionego certyfikatu w swojej działalności zawodowej.

Podpisuj.pl od wielu lat obsługuje szerokie grono klientów. Zarówno tych indywidualnych, jak i biznesowych, z bardzo wielu branż. Dojeżdżamy również do podmiotów budżetowych czy samorządowych. Zachęcamy do kontaktu i umówienia się na szybką i przyjazną instalację podpisu. Dołącz do blisko 6000 usatysfakcjonowanych klientów!

Opcje instalacji

Cennik usług

Instalacja podpisu u klienta

Opłata za dojazd.

95 zł + 3 zł za km

Weryfikacja klienta

Za weryfikację tożsamości użytkowników
nie pobieramy żadnych opłat!

BEZKOSZTOWO!

Konfiguracja Płatnika

Instalacja certyfikatu w programie Płatnik.

35 zł

Instalacja certyfikatu

Instalacja czytnika kart oraz oprogramowania
do zarządzania certyfikatem wliczona jest w cenę
usługi.

BEZKOSZTOWO!

Każdy zestaw zawiera ponadto:

Aplikację do podpisu elektronicznego PEM-Heart
Dokumentację użytkownika, instrukcje

Najtańsza na rynku usługa instalacji
z dojazdem.

Koszt wizyty weryfikatora w Państwa firmie wynosi jedynie 95 zł zamiast 125 zł.
Plus koszt dojazdu: 3 zł za kilometr.

Obsługujemy całe województwo pomorskie.