Odnów swój podpis

Jesteśmy autoryzowanym, platynowym partnerem CenCert.

Usługa odnowienia podpisu skierowana jest do obecnych klientów CenCert, jak również do klientów innych centrów certyfikacji chcących zmienić swego obecnego usługodawcę e-podpisu.

Dla podpisów ze wszystkich centrów certyfikacji

Odnowienie certyfikatu

Dla klientów z innych centrów certyfikacji

Promocja na odnowienie certyfikatów!

Migruj do nas

Dla osób, które w przeszłości wyrobiły podpis elektroniczny w konkurencyjnych centrach certyfikacji (np. KIR, Unizeto Certum, Sigillum, Euro Cert) przygotowaliśmy specjalną ofertę promocyjną

Dopasowane rozwiązania

Proponujemy certyfikat kwalifikowany ważny 1-5 lat. Dostępny w rewelacyjnych cenach od 219 do 729 zł!

Bądź na bieżąco

Oferta dotyczy odnowień podpisów, które są aktywne lub wygasły nie dawniej niż 6 miesięcy temu.

Platynowy Punkt Obsługi CenCert

Podpisuj.pl przynależy do Platynowych Partnerów marki CenCert – kwalifikowanego dostawcy usług zaufania. To ścisłe grono punktów Obsługi certyfikujących klientów na najwyższym możliwym poziomie. W naszej ofercie znajdziesz kompletny zestaw podpisów elektronicznych, wliczając w to nowoczesne certyfikaty rSign (trzymane w bezpiecznej i funkcjonalnej chmurze online), a także pieczęcie elektroniczne skierowane do odbiorców instytucjonalnych.

Specjalizujemy się w dojeżdżaniu do klientów i wykonywaniu kompleksowej usługi na miejscu, od A do Z. Zasięgiem dojazdu pokrywamy całe województwo pomorskie. Nie musisz wychodzić z biura i przerywać pracy, by uzyskać dla siebie certyfikat kwalifikowany. Przyjedziemy do Ciebie!

Podczas instalacji podpisu elektronicznego zapewniamy naszym klientom zrozumiałe szkolenie z praktycznej obsługi certyfikatu. Możesz mieć pewność, że na spotkaniu Twój certyfikat zostanie uruchomiony, zaś Ty będziesz wiedzieć, jak z niego korzystać w swojej działalności zawodowej. Po zakupie usługi zapewniamy bardzo przyjazne wsparcie techniczne.

Naszym rynkowym wyróżnikiem są przystępne ceny certyfikatów oraz usług wdrożenia. Podpisy elektroniczne sprzedajemy od blisko 15 lat i jest to wyłączny profil naszego działania. Posiadamy bogate doświadczenie w obsłudze odbiorców z rozmaitych branż. Zapoznaj się z naszą bogatą ofertą i dołącz do blisko 6000 usatysfakcjonowanych klientów.

Najtańsza na rynku usługa instalacji
z dojazdem.

Koszt wizyty weryfikatora w Państwa firmie wynosi jedynie 95 zł zamiast 125 zł.
Plus koszt dojazdu: 3 zł za kilometr.

Obsługujemy całe województwo pomorskie.